Jeśli wycieczki i turystyka to tylko z nami

W ramach zapewnienia wycieczek i transportu turystycznego oferujemy kompleksową obsługę, począwszy od transportu z dworca PKP/PKS, transportu z i na lotnisko Balice, Pyrzowice lub inne, dowóz do hoteli i pensjonatów oraz pełną gamę atrakcji turystycznych - zwiedzanie i wycieczki zorganizowane.

Gwarantujemy atrakcyjne wycieczki i zwiedzanie Krakowa, Nowej Huty, okolic Krakowa. Zapewniamy zorganizowane wycieczki krajoznawcze (objazdowe) do Wieliczki, Oświęcimia, Ojcowa, Pieskowej Skały, Częstochowy, Zakopanego jak i sam transport do tych miejscowości oraz Krynicy, Wrocławia, Warszawy. W ofercie mamy także zorganizowane atrakcje turystyczne takie jak spływ po Dunajcu. Dla grup jak i turystów indywidualnych oferujemy także wynajem autokarów, mikrobusów wraz z kierowcą do dowolnej dyspozycji.

Dzięki współpracy z wyspecjalizowanymi agencjami turystycznymi zapewniamy także doradztwo, planowanie i organizację pobytu w Polsce turystów indywidualnych i grup. Dokonujemy rezerwacji miejsc hotelowych oraz biletów lotniczych, kolejowych i innych (np. wystawy, spektakle teatralne). Organizujemy obsługę licencjonowanych pilotów wycieczek i przewodników turystycznych ze znajomością dowolnego języka obcego.