Dlaczego my?

Od wielu lat z sukcesem spełniamy oczekiwania oraz potrzeby naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby każda wycieczka, czy najkrótszy nawet transfer były odbierane jak najlepiej.

Osoby oraz firmy korzystające z naszych usług powracają do nas, aby skorzystać z naszej oferty ponownie.

W naszej pracy kierujemy się zasadą "5 G".

Gwarantujemy profesjonalną obsługę

Cały nasz zespół, ze szczególnym zwróceniem uwagi na osoby pracujące na stanowisku kierowcy, to osoby o wysokiej kulturze osobistej. Znajomość języka angielskiego wśród wszystkich naszych pracowników, pozwala nam skutecznie zapewnić obsługę klientom międzynarodowym. Dbamy o to, by nasze samochody wraz z profesjonalnymi kierowcami stanowiły wizytówkę zarówno naszej krakowskiej firmy, jak i naszych Klientów – osób z całej Polski, Europy oraz świata.

Gwarantujemy komfort przewozów

Podróż z nami jest komfortowa! Wszystkie nasze pojazdy są nowoczesne i wygodne.  Nasze autokary, mikrobusy oraz limuzyny to pojazdy o wysokim standardzie technicznym oraz komfortowym wyposażeniu. Wydajne klimatyzacje, toalety, nagłośnienie, sprzęt DVD -  wszystko to zapewnia wysoki standard i przyjemność płynącą z podróży.

Gwarantujemy bezpieczeństwo

Podróż z nami jest bezpieczna! Nasi kierowcy posiadają duże doświadczenie zawodowe potwierdzone wieloletnią bezkolizyjną i bezwypadkową jazdą. Nasze samochody są nowoczesne. Do standardowego wyposażenia wszystkich naszych samochodów należą elektroniczne systemy zwiększające bezpieczeństwo pasażerów. Nasz serwis świadczymy autami produkowanymi przez firmy Mercedes i Volvo – sam ten fakt już gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa jazdy.

Uzyskaliśmy dyplom ukończenia treningu Bezpiecznej Jazdy Mercedes Benz - Safety on Tour, organizowany w Katowicach w 2003 roku.

Gwarantujemy szeroki zakres usług transportowych

Pakiet naszych usług jest różnorodny i atrakcyjny. Począwszy od transferów z i na lotnisko, czy dworzec PKP/PKS, poprzez wycieczki krajowe, aż po transfery międzynarodowe po Europie. Nasi Klienci cenią sobie otwartość na indywidualne zamówienia, a także ceny adekwatne do poziomu serwisu. Pozytywne opinie naszych Klientów sprawiają, iż jesteśmy pewni, że dobrze wykonujemy swoją pracę.

Gwarantujemy szeroki wybór samochodów

Dysponujemy własną flota pojazdów na każdą okazję. Zapewniamy limuzyny, mikrobusy oraz turystyczne autokary o najwyższym standardzie. Zapewniamy transport jednej osoby, jak również obsługę grup zorganizowanych o chrakterze turystycznym i okolicznościowym (wesela, imprezy firmowe, wydarzenia rozrywkowo-kulturalne).

Poprawiony: poniedziałek, 23 sierpnia 2010 21:53